Adressen

Bestuur
Naam Adres E-mail Telefoon
Voorzitter
 Martijn Prang IH 24 voorzitter@12hoeven.nl 06-21243389
Vice-voorzitter
Peter van Gameren DH 21 vice-voorzitter@12hoeven.nl 06-52452597
Secretaris / Ledenadministratie
Bas Bakker DH 18 secretaris@12hoeven.nl 06-83233369
Penningmeester
 Jaap van Rotterdam GH 28 penningmeester@12hoeven.nl 06-28236584
Werkgroepen en coördinatoren
Naam Adres E-mail Telefoon
Werkgroep Jeugd
 Bas Bakker  DH 18 werkgroepjeugd@12hoeven.nl  06-83233369
Werkgroep Veiligheid
Benno Damsma KH 12 werkgroepveiligheid@12hoeven.nl 511558
Werkgroep Leefomgeving
Ben Peters EH 20 leefomgeving@12hoeven.nl 06-51507608
Werkgroep Onderhoud
Martijn Prang IH 24 onderhoud@12hoeven.nl 06-21243389
Redactie
Ger Standhardt HH 64 redactie@12hoeven.nl 06-45726452
Website
Michel Derks communicatie@12hoeven.nl
Bouwkundig advies
Ben Boortman 538317
Oppascentrale
oppascentrale@12hoeven.nl
Gevonden en verloren voorwerpen
Olga gevonden-verloren@12hoeven.nl
Knipseldienst
Piet Romein GH 27
Contactpersonen voor de diverse Hoeven
Naam Adres E-mail Telefoon
Maaike Noordanus AH 8 annahoeve@12hoeven.nl 532286
Peggy Revet BH 13 beatrixhoeve@12hoeven.nl 550508
Esther van der Veen CH 9 catharinahoeve@12hoeven.nl 530962
Elly de Vries DH 55 deborahhoeve@12hoeven.nl 531058
Martine Slager EH 1 elisabethhoeve@12hoeven.nl 530130
Hermien Mulder FH 35 franciscahoeve@12hoeven.nl 534458
Sonja Regter GH 14 geertruidahoeve@12hoeven.nl
Ali van Schaik HH 42 helenahoeve@12hoeven.nl 531373
Annemarie de Vries IH 16 idahoeve@12hoeven.nl 532984
Astrid Zwaan JH 3 johannahoeve@12hoeven.nl 514205
Diana KH 23 klazinahoeve@12hoeven.nl 06-10927972
Hennie te Winkel LH 2 laurahoeve@12hoeven.nl 534473